Výstava členů Spolku v Galerii 9, Praha 9 - POZOR, ZRUŠENO!

Galerie 9.cz

VÝSTAVA BYLA KVŮLI PROTIEPIDEMICKÝM OPATŘENÍM ZRUŠENA, NÁHRADNÍ TERMÍN VČAS OZNÁMÍME.

Na říjen  2020 chystáme kolektivní výstavu členů Spolku sochařů ČR v Galerii 9, Praha 9 – Vysočany, Sokolovská 14/324 (přízemí vysočanské radnice; www.galerie9.cz)

Kdo si přeje vystavovat, posílejte přihlášky a foto děl, a to do konce srpna.

Vzhledem k velikosti galerie je možné vystavit pouze 1 dílo na osobu, velikost plastických děl je omezena na cca 50 cm, ale je možno vystavit práce na zeď - reliéf, skici, grafiky, obrazy…

Výběr vystavených děl bude uskutečněn na základě Vámi zaslané dokumentace a není omezen tématem Vašich prací.

Zájemci o účast na výstavě, zašlete fotografie ve formátu .jpg 3 prací, které zamýšlíte vystavit, z nichž vybereme 1 dílo. Prosíme, uveďte rozměry, hmotnost, materiál a dataci.

U všech fotografií použijte prosím název souboru v tomto formátu: jméno vystavujícího_název díla_rozměry_hmotnost_materiál_datace.

POZOR - ZMĚNA TERMÍNU !!!
Instalace výstavy:

12.10. (pondělí); dovoz prací osobně přímo do Galerie 9 v čawe od 0:00 - 12:00 hodin.

Není vyžadován žádný účastnický poplatek.

Přihlášky posílejte mailem na adresu blaskomi@gmail.com (Milena Blašková) a v kopii na koratarok@seznam.cz (Daniela Kartáková).

Zahájení výstavy proběhne v pondělí 12. 10. v 17 hodin.

Výstavu bude možné shlédnout od 13.10. do 29.10. ve dnech po-čt v otevírací době galerie (10-19 hod.).